PROBIOTICS AND ENZYMES

Kód: 51
Značka: Vianutra
800 Kč
Skladem

Správné trávení je základem dobrého zdraví a silné imunity. Potíže s trávením bývají nepříjemné a komplikace se často objeví téměř okamžitě. I trávicí systém má své prostředí. V průběhu života, vlivem stresu nebo nezdravého stravování, je zapotřebí obnovovat a pečovat o zdravou střevní mikroflóru.

Frame 119

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový doplněk stravy pro správnou střevní mikroflóru a všestrannou podporu trávení

  • Široká řada prospěšných probiotik (živé organismy) pomáhá správné funkci trávení a podílí se na zneškodňování patogenních bakterií
  • Probiotika mají vliv na správnou funkci imunity a podílí se na produkci vitaminu K, který pomáhá se pevností a odolností kostí
  • Prebiotika fungují ve spolupráci s probiotiky jako jejich potrava, působí příznivě na střevní mikroflóru a uvolňují zácpu
  • Prebiotika podporují imunitní systém a zlepšují odolnost vůči negativním vlivům, které ovlivňují trávení
  • Enzymy podporují správné štěpení živin a celkově pomáhají k dobrému trávení
  • Enzym amyláza štěpí složité cukry na jednoduché pro lepší využitelnost živin
  • Enzym proteáza pomáhá s trávením bílkovin
  • Enzym laktáza štěpí přírodní mléčné cukry

Dopřejte svému tělu blahodárné přírodní složky

Naše doplňky stravy obsahují 100% podíl přírodních složek. Jedna dávka obsahuje takové množství vitamínů a minerálů, které pomohou zajistit správné fungování Vašeho metabolismu.

Vláknina z brambor
Fruktooligosacharidy
z kořene čekanky
Rýžový škrob
Bez genetických modifikací
Bez umělých barviv
Bez vajec
Bez sóji
Bez lepku
Bez umělých aromat
Bez laktózy
Bez ořechů
Přírodní produkt

Užívání a složení

Doporučené dávkování je dvě kapsle 1× denně. V případě potřeby (zvýšená zátěž, rekonvalescence) lze užívat 2× denně. Kapsle nejsou vhodné pro děti a těhotné ženy. Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

   
      

Složení (1 dávka/2 x kapsle) obsahuje:

      

RVH %

MLÉČNÉ FERMENTY
(Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei,Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium)
250 mg **

VLÁKNINA Z BRAMBOR 50 mg **

FRUKTOOLIGOSACHARIDY
(z kořene čekanky)
100 mg **

Rýžový škrob
(Amyláza, Proteáza, Lipáza, Celulóza)
25 mg **

RVH % = % referenční výživové hodnoty
** = RVH % není určené

Zkušenosti zákazníků

„Konečně doplněk stravy, který kombinuje probiotické kmeny bakterií a enzymy. Po užívání 2 kapslí denně po večeři bylo již po týdnu zaznamenáno výrazné zlepšení trávení a celkové pohody. Nejlepší "vedlejší účinek": Můj spánek se nesmírně zlepšil, zřejmě zde byly nepoznané, netušené souvislosti! Nadýmání, plynatost atd. jsou s tímto přípravkem minulostí, pokud jde o naši rodinu, a zlepšil se i noční spánek - co víc si přát! Každý, kdo má citlivá střeva nebo zažívací potíže, by měl tento kombinovaný přípravek určitě vyzkoušet alespoň na týden.“

Pavel, 46 let

„Mnoho lidí má své potíže nebo nějaké intolerance. Já jsem na tom ještě celkem dobře, ale moje žena má problémové zažívání. Na laktózu pomohou enzymy, to ví mnoho lidí. Existují však zřejmě také "bílkovinné příčiny" a "tukové příčiny", které nelze přesně určit. Mražené potraviny, připravené těsto, losos atd. Vždy ve kynou jak prášek do pečiva :) Na tyto nepříjemné potíže jsou zde Probiotika, Prebiotika a trávicí enzymy. Nenašel jsem nic srovnatelného, je možné, že nic takového ještě neexistuje. Zatraceně dobrý nápad! Překvapivě inteligentní produkt, který by měli alespoň jednou vyzkoušet všichni lidé trpící nadýmáním.“

Michal, 48 let

Výrobky VIANUTRA jsou přírodní multivitaminy, tzn. jsou získávané z  výtažků různých rostlin, ovoce anebo zeleniny. Jejich využití v  lidském organismu je na zcela jiné úrovni než u syntetických výrobků. Tekutá forma vitaminů navíc nezatěžuje žaludek, a tak dochází k  rychlejšímu vstřebávání výživových látek do organismu.

MUDr. Melita Hromadová, CSc.

Nejčastější dotazy

V čem je „Probiotics &Enzymes“ od Vianutry odlišné od podobných produktů s probiotiky?

Probiotics & Enzymes Vianutra slouží na posilnění gastrointestinálního mikrobiomu, všestrannému ulehčení trávení a posílení imunity. Kromě probiotik produkt obsahuje i prebiotika. Ta fungují jako potrava pro probiotické kmeny bakterií, což je mimořádně důležité pro jejich další růst a aktivitu. Navíc tento výživový doplněk obsahuje i trávicí enzymy a to z něj dělá všestranného pomocníka pro usnadnění trávení.

Kolik druhů probiotik (bakterií) je v produktu?

Jsou to Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium. V 1 kapsli je 500 milionů jednotek bakterií.

Jsou probiotika vhodná i při zácpě nebo průjmu?

Ano, jsou vhodná v obou případech. Při zmíněných potížích je potřeba užívat přípravek nejméně 2–3 týdny. Pokud problémy s trávením neustoupí, doporučujeme navštívit gastroenterologa, aby vyloučil případné závažné např. nádorové onemocnění trávicího traktu.

Mohu dát Probiotics & Enzymes Vianutra i dětem?

Přípravek je určen dospělým jedincům, případně adolescentům. S ohledem na přítomnost enzymů, které dětem není třeba doplňovat, můžete přípravek dětem podávat jen v případě, když trpí poruchami trávení. Ale až po konzultaci s pediatrem.

Beru antibiotika, mohu užívat současně i Probiotics & Enzymes Vianutra?

Ano, to je velmi vhodné. Probiotika je třeba užívat cca 2 hodiny po podání antibiotik. V péči o vaše trávení doporučujeme pokračovat ještě 2–3 týdny po ukončení léčby antibiotiky.

Mám žaludeční vředy, mohu užívat Probiotics & Enzymes?

Ano, je to vhodné hlavně proto, že tento přípravek reguluje i hyperaciditu, která je častá při vředovém onemocnění žaludku. Díky přítomnosti enzymů se celkově ulehčí trávení. Doplněk je vhodné zapít pohárem odstáté vody, abyste zbytečně nedráždili žaludeční sliznici.

Pomohou mi probiotika při hubnutí? Jak?

Užívání přípravku Probiotics&Enzymes zabraňuje zpětnému vstřebávání odpadních látek a stimuluje zpomalené trávením, což jsou problémy, kterými často trpí lidé s nadváhou. Při redukci hmotnosti je navíc důležité i pravidelné vyprazdňování. To vše vám produkt, díky svému složení, zajišťuje.

Je lepší brát probiotika před jídlem nebo po jídle?

Doporučujeme užívat krátce před jídlem nebo současně s ním. V případě, že vám jídlo „nesedlo“ a necítíte se komfortně, můžete si přípravek Probiotics & Enzymes dát i po jídle, protože pomáhá stimulovat trávicí procesy.