O nás

Zdraví je i pro nás to nejdůležitější

Věříme, že každý může být zdravý. A také že nikdy není pozdě začít o své tělo pečovat.

Zdraví patří mezi oblasti našeho života, které máme šanci skutečně ovlivnit, a rozhodně bychom se tohoto práva neměli vzdávat. Naopak. Každým dnem, každým jednotlivým rozhodnutím, máme šanci naše tělo podpořit a prospět mu na všech úrovních.

 

5 důvodů, proč si oblíbit značku Vianutra

My jsme si ji zamilovali už dávno. Změny, které nám užívání produktů přineslo do života,
chceme sdílet a šířit dál, protože víme, že tak je to správně.

 

  • Chelátová vazba. Pro tělo přijatelná vazba minerálních látek. Díky ní organismus stráví a maximálně vstřebá z každého produktu výživové látky, které pak dopraví v nezměněné formě přesně tam, kam tělo nejvíce potřebuje.
  • Synergický efekt. Široké spektrum promyšleně poskládaných výživových složek společně působí silněji než každá jednotlivě. To znamená mnohem větší efekt v oblasti, kterou právě řešíte.
  • Tekutá forma. Nezatěžuje zbytečně trávení a zpříjemňuje užívání. Tenhle živinami nabitý nápoj vás překvapí vydatnou ovocnou chutí. Se sklenkou vody je to dokonalá součást rituálu péče o zdraví.
  • Vyvinuto lékaři. Léta zkušeností odborníků v oboru zdravého životního stylu se podařilo vtisknout do jedinečných produktů vysoké kvality, které jsou dostupné každému, komu záleží na zdraví.
  • TOP kvalita. Od první kapky vody až po poslední lístek bylin, které se používají při výrobě produktů Vianutra, máte jistotu vysoké kvality surovin i samotného zpracování. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení