O nás

Zdraví je i pro nás to nejdůležitější

Věříme, že každý může být zdravý. A také že nikdy není pozdě začít o své tělo pečovat.

Zdraví patří mezi oblasti našeho života, které máme šanci skutečně ovlivnit, a rozhodně bychom se tohoto práva neměli vzdávat. Naopak. Každým dnem, každým jednotlivým rozhodnutím, máme šanci naše tělo podpořit a prospět mu na všech úrovních.

 

5 důvodů, proč si oblíbit značku Vianutra

My jsme si ji zamilovali už dávno. Změny, které nám užívání produktů přineslo do života,
chceme sdílet a šířit dál, protože víme, že tak je to správně.

 

  • Chelátová vazba. Pro tělo přijatelná vazba minerálních látek. Díky ní organismus stráví a maximálně vstřebá z každého produktu výživové látky, které pak dopraví v nezměněné formě přesně tam, kam tělo nejvíce potřebuje.
  • Synergický efekt. Široké spektrum promyšleně poskládaných výživových složek společně působí silněji než každá jednotlivě. To znamená mnohem větší efekt v oblasti, kterou právě řešíte.
  • Tekutá forma. Nezatěžuje zbytečně trávení a zpříjemňuje užívání. Tenhle živinami nabitý nápoj vás překvapí vydatnou ovocnou chutí. Se sklenkou vody je to dokonalá součást rituálu péče o zdraví.
  • Vyvinuto lékaři. Léta zkušeností odborníků v oboru zdravého životního stylu se podařilo vtisknout do jedinečných produktů vysoké kvality, které jsou dostupné každému, komu záleží na zdraví.
  • TOP kvalita. Od první kapky vody až po poslední lístek bylin, které se používají při výrobě produktů Vianutra, máte jistotu vysoké kvality surovin i samotného zpracování.