FLEX CARE

Kód: 45
Značka: Vianutra
800 Kč
Skladem

Pohyblivé KLOUBY a pružné ŠLACHY. 
Komplex účinných látek na všestrannou podporu pohybového systému – klouby, chrupavky, vazy, šlachy.

Bolesti zad bývají nejčastějšími potížemi pohybového aparátu bez ohledu na věk. Bolesti svalů a kloubů mohou být také důsledkem různých úrazů či operací. Nápoj FLEX CARE obsahuje patentovanou směs na výživu kloubů a doplňuje do těla látky potřebné pro podporu zdravé funkčnosti svalů a kloubů.

image

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový doplněk stravy na všestrannou podporu pohybového systému

  • Vysoká koncentrace vitamínu C příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • Vitamin B12 podporuje nervový systém – obzvláště mobilitu, koordinaci a udržení rovnováhy
  • MSM (organická sloučenina síry) působí protizánětlivě a podporuje funkčnost pohybového aparátu
  • Prémiový kolagen (z argentinského hovězího) je důležitý pro tvorbu vazivové tkáně šlach a kloubů
  • Měď působí při tvorbě kolagenu
  • Kyselina hyaluronová hydratuje měkké tkáně a podporuje zdravé fungování kloubů
  • Kurkuma a zelený čaj působí antioxidačně, detoxikačně a současně stimulují nervový systém

Pro úlevu od bolesti i na preventivní péči

Obsahuje 100% podíl přírodních složek. Chelátová vazba zajišťuje maximální vstřebatelnost a využitelnost živin.
Jedna dávka obsahuje vitamíny a minerály, které pomohou zajistit správné fungování vašeho organismu.

Kolagen
5 000 mg
Methylsulfonylmethan
250 mg
Glukosamin
250 mg
Chondroitin
250 mg
 
 
Bez genetických modifikací
Bez umělých barviv
Bez vajec
Bez sóji
Bez lepku
Bez umělých aromat
Bez laktózy
Bez ořechů
Přírodní produkt
    

Užívání a složení

Doporučené dávkování je 15 ml 1× denně, do sklenice s vodou, po jídle. 
V případě potřeby (zvýšená zátěž, rekonvalescence) lze užívat 2× denně. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. 
Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. V případě těhotných a kojících žen je uživání vhodné konzultovat s lékařem.

      

Složení – 1 dávka/ 15 ml obsahuje:

RVH %

Vitamín C 250 mg 150 %

Vitamín B12 5 mcg 200 %

Vitamín D3 15 mcg 300 %

Měď 300 mcg 30 %

Kyselina hyaluronová 5 mg 30 %

RVH %

Rostlinná směs, z toho: 2 mg **

– Kurkuma 1 mg

– Zelený čaj 1 mg

Patentovaná směs na výživu kloubů, z toho: 6 000 mg **

– Kolagen 5 000 mg

– MSM 250 mg

– Glukosamin 250 mg

– Chondroitin 250 mg

– L-karnitin 250 mg

Zkušenosti zákazníků

„Všechny produkty jsou úžasné... Beru denně... Dám si půllitrovou láhev a celý den popíjím v práci... Jedničkou je Flex care... Není určen pouze pro klouby, ale také pro oči.“

Eva, 39 let

„Vitamínový nápoj chutná dobře a lze jej také ředit vodou. Obsahuje téměř vše, co je důležité pro zdravé klouby. Již po několika dnech jsem si všiml zlepšení. Klouby jsou cítit v pohybu pružnější tam, kde jsem dříve měl bolest. Mohu jen doporučit!“

Roman, 45 let

„Každý den mi kotníky připomínají, jak jsem zanedbal regeneraci po sportovním výkonu. Jedna z věcí, která mě na začátku používání produktů zaujala, je to, že jsou 100% přírodní. Sáhl jsem po přípravku Flex care kvůli kloubům. Užívám ho pravidelně dva měsíce a po každodenním hraní tenisu už nevím, co je to bolavý kotník. Jsem velmi příjemně překvapen, jak rychlý byl nástup účinku tohoto přípavku. Nemluvě o tom, že sekundárním efektem jsou mé nehty, které se po dlouhé době dostávají do formy. Flex care mě po dvou měsících pravidelného používání přesvědčil, že ho budu používat dlouhodobě a pravidelně.“

Rosťa, 37 let

„U nás doma si něco od Vianutry našel každý. Já jsem nejdříve brala For Woman 5 měsíců. Měla jsem špatné výsledky krve, ale po 4 měsících už se různé hodnoty upravily na výborné. Změnila jsem For Woman na Beauty care a čekám. Beru ho měsíc, ale protože vím, jak dlouho trvá, než se výsledky dostaví - ale hlavně, že se zaručeně dostaví, tak se těším. Také jsem si vzala Flex care, protože jsem měla problémy s mými zády, doporučuji to. Navíc dcera je sportovkyně, takže bere Flex care a Immune Care. Manžel bere For man a těšíme se na další skvělé produkty.“

Patricie, 41 let

Výrobky VIANUTRA jsou přírodní multivitaminy, tzn. jsou získávané z  výtažků různých rostlin, ovoce anebo zeleniny. Jejich využití v  lidském organismu je na zcela jiné úrovni než u syntetických výrobků. Tekutá forma vitaminů navíc nezatěžuje žaludek, a tak dochází k  rychlejšímu vstřebávání výživových látek do organismu.

MUDr. Melita Hromadová, CSc.

Nejčastější dotazy

Je možné brát Flex Care preventivně, tedy jako pravidelnou péči o klouby a svaly?

Ano, to je velmi vhodné. Přípravek totiž stimuluje výživu a regeneraci chrupavky, jakož i všech součástí pohybového aparátu, včetně šlach, svalových úponů, i svalových buněk.

Aktivně sportuji, jak bych měl nejlépe užívat Flex Care?

Doporučujeme užívat 2× denně, vždy po jídle.

Trpím bolestmi kloubů způsobených artrózou (pokročilé stadium), je Flex Care vhodným řešením?

Ano, Flex Care je nápomocný i při léčbě pokročilé artrózy. Potlačuje zánět, bolest a podporuje výživu postižených tkání.

Jsem po operaci kyčelního kloubu, má ještě smysl začít (nebo pokračovat s užíváním) Flex Care?

Pokud byla nutná operace, je velmi pravděpodobné, že není postižen jen daný kloub, ale i jiné části pohybové soustavy. Proto má význam brát Flex Care i po operaci. Kromě toho vám přípravek pomůže při hojení ostatních tkání, které byly při operaci poškozeny.

Mám vyhřezlou ploténku, může mi Flex Care ulevit alespoň od bolesti?

Ačkoliv výživový doplněk nedokáže odstranit primární poruchu, pomůže při potlačení zánětu a tím i bolesti, která je spojena s tlakem vyhřezlé ploténky na okolní tkáně. Doporučujeme užívat 2-3× denně, vždy po jídle. Pokud užíváte i jiné léky, platí, že mezi lékem a doplňkem stravy má být cca 2 hodinový odstup.

Mám výron kotníku, jak mi Flex Care pomůže při rekonvalescenci?

Při výronu kotníku je potřeba dodat tělu dostatečné množství kolagenu, které obnoví porušené cévy a pružné tkáně, které jsou součástí kotníku. Flex Care obsahuje patentovanou směs pro výživu kloubů s 5000 mg kolagenu, proto jej vřele doporučujeme. Dávkujte 2-3× denně 15 ml, vždy po jídle.

Mám zlomenou nohu, pomůže mi Flex Care s rekonvalescencí?

Ano, Flex Care urychlí rekonvalescenci díky antioxidačním složkám a kolagenu, a rychleji obnoví pružnost měkkých částí v okolí zlomeniny. Je vhodné zajistit i dostatečný přísun ostatních vitamínů a zejména minerálních látek, proto nezapomeňte na For Woman nebo For Man.

Syn (13) aktivně sportuje, mohu mu k Happy Kids doplnit Flex Care?

S ohledem na věk a sportovní aktivitu doporučujeme postupně přejít z Happy Kids na 1 dávku For Man a k tomu 1 dávku Flex Care. Vhodné je užívat For Man ráno po snídani a Flex Care v průběhu dne.

Pomůže mi Flex Care při osteoporóze, případně k její prevenci?

Flex Care je vhodný jak při prevenci, tak i jako součást léčby osteoporózy, protože tento zdravotní problém je vždy spojen i s postižením kloubních struktur a měkkých částí pohybového aparátu. Je však vždy vhodná kombinace s For Woman/ For Man, aby byl zajištěn i přívod široké škály antioxidantů, zejména minerálů a stopových prvků.

Za jak dlouho při užívání Flex Care uvidím změny?

To je individuální. Jednak záleží na výchozím stavu vašeho organismu, ale také na závažnosti zdravotního stavu. Proto doporučujeme přípravek užívat 3 měsíce bez přerušení, abyste mohli zhodnotit přínos.